КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Книгарня

Книгарня

Сайти видавництв:

  • Видавництво "Вища школа" www.vyshcha-shkola.com.ua
  • Державне спеціалізоване видавництво "Освіта" www.osvitapublish.com.ua
  • Видавництво "ЛІПС" www.lips.zp.ua - співпрацює з кафедрою дошкільного виховання Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
  • Видавничо-торгівельна компанія "ІНКОС" www.inkos.com.ua
    Пропонує літературу для студентів, викладачів, фахівців. Активно співробітничає з видавництвом "ВЛАДОС".

Книги:

Пропонуємо логопедам

Ярош Т.О. Дидактичний матеріал для автоматизації звука Р. Посібник призначений для логопедів, а також для батьків. Мовленнєвий матеріал: віршики, чистомовки, скоромовки, - переважно авторський. Обсяг - 106 стор., формат А4, якісний друк, 52 стор. кольорових ілюстрацій. Ціна - 100 грн. (без поштових витрат). Звертатись за адресою yarosht2@mail.ru, або за телефонами 050-241-87-27, 067-698-72-25 (Ярош Тетяна Олександрівна).

Рибцун Ю.В. Корекційно-розвивальна програма для роботи з дітьми, що мають фонетико-фонематичний недорозвиток мовлення (рекомендована МОНмолодьспорту України)
Рибцун Ю.В. Професійний довідник учителя-логопеда дошкільного навчального закладу (схвалений комісією Науково-методичної ради МОНмолодьспорту України)
та інші книги Ю.В.Рибцун - детальніше

Вийшли два нових посібники з грифом МОНмолодьспорту України:
«СЛОВНИЧОК ДЛЯ ДІТОЧОК: ПАРОНІМИ». 136 с. Ціна – 40 грн.
У методичному посібнику представлена система роботи по ознайомленню дітей з паронімами – словами, схожими за звучанням. У посібнику запропоновано розвивальні ігри та вправи зі словами-паронімами, подано тлумачення значення кожного зі слів, а також репрезентований віршований матеріал. Для батьків, вихователів загальноосвітніх дошкільних навчальних закладів і спеціальних компенсуючого типу, вчителів початкових класів, учителів-логопедів, учителів-дефектологів, студентів педагогічних факультетів.
«ГРАЄМО – МОВУ ВИВЧАЄМО». 64 с. Ціна – 25 грн.
У робочому зошиті представлений ілюстративний та віршований матеріал зі словами, схожими за звучанням. Для батьків, вихователів загальноосвітніх дошкільних навчальних закладів і спеціальних компенсуючого типу, вчителів початкових класів, учителів-логопедів, учителів-дефектологів, студентів педагогічних факультетів.
З питань придбання звертайтеся до автора - Юлії Рибцун за адресою logojuli@yandex.ru. Додаткова інформація на сайті www.logoped.in.ua

Рибцун Ю.В. Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення (програмно-методичний комплекс). - К.: Освіта України, 2010. Рекомендовано МОН України (лист № від 1/11-9371 11.10.2010 р.). З питань придбання можна звертатись за адресою logojuli@yandex.ru

Мовленнєва картка обстеження дітей четвертого року життя із загальним недорозвитком мовлення / Ю.В.Рибцун. - - К.: Освіта України, 2010. Рекомендовано МОН України (лист № від 1/11-9371 11.10.2010 р.). З питань придбання можна звертатись за адресою logojuli@yandex.ru

"Записки психотерапевта"
- книга для психологічного розвантаження практичних психологів. На її сторінках - гумор і життєва філософія психотерапії.
"Речевые бусинки для маленького ребенка" - книга для логопедів і турботливих батьків малюків з народження до трьох років. Вірші зі звуконаслідуваннями та яскраві картинки.
З питань придбання можна звертатись за адресою logojuli@yandex.ru

Видавництво "Літера" пропонує ознайомитись з новинками логопедичної літератури для логопедів і батьків на сайті www.logoped.in.ua в рубриці "Книжная полка"
З питань придбання можна звертатись за адресою logojuli@yandex.ru

В Києві вийшло друге видання книжки глухого автора Лії Баннікової «По обе стороны стеклянной стены». Це історія про людину, що втратила слух и заново навчалась розмовляти. Роман відкриває світ глухих, допомогає зрозуміти їх світовідчуття та особливості спілкування мовою жестів. Замовити книжку для домашньої бібліотеки і прочитати про саму Л.Баннікову можна на сайті автора www.liabannikova.ru.

Обладнання та матеріали:

Професійна серія логопедичних інструментів www.logozon.net
Постановочні логопедичні зонди за методиками Ф.А.Рау, Л.С.Волкової, масажні зонди, логостимулони, роторозширювачі. Виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Можливе придбання за готівку або по безготівковому розрахунку.

Програмні засоби:

Комп'ютерна логопедична програма "Ігри для Тигри", призначена для корекції загального недорозвитку мовлення у дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку www.logopunkt.ru/tigra.htm

Методичні посібники

Чебикіна Т.М., Жогно Ю.П. Психологічна діагностика професійної компетентності педагога (методичні рекомендації для працівників освіти). - Одеса: ООІУВ, 2010. - 60 с.
Методичні рекомендації покликані допомогти педагогічним працівникам, менеджерам освіти різних рівнів (директорам шкіл, заступникам директорів, керівникам методичних об’єднань, практичним психологам, педагогам та ін.) зорієнтуватися у кваліфікаційному рівні та визначитись щодо відповідності професійної компетентності педагогічного працівника професійним стандартам. У методичних рекомендаціях особлива увага приділяється практичному аспекту психологічної діагностики професійної компетентності педагогів, надається відповідна технологія (бланки, стандартизовані тести тощо). Інструкцію з використання рекомендацій (для ознайомлення) наведено тут.
Ціна - 17.00 грн. + вартість доставки.
З питань придбання звертайтесь за адресою u-burn-08@ukr.net

Психолого-педагогічна діагностика дошкільників з порушеннями інтелекту: методичний посібник
/ [Чурай А.Л., Ведернікова Н.В., Кваріані І.А., Кириченко О.І., Козлова С.С., Козьміна І.А., Коростеліна К.В., Котенко А.Б., Кулявець Ж.В., Лукашевич Н.В., Нечитайло Н.Є., Полещук С.В., Савицька Л.Г.]; за ред. С.В.Полещук. – Херсон: ПП Вишемирський, 2009. - 164 с.
В посібнику розкрито зміст психолого-педагогічної діагностики в дошкільному закладі для дітей з інтелектуальними вадами за роками навчання та розділами програми (малювання, ліплення, аплікація, ігрова діяльність, трудова діяльність, формування елементарних математичних уявлень і елементи конструювання, розвиток мовлення і ознайомлення з оточуючим, фізична культура, музичний розвиток, соціально-емоційний розвиток). Наведені завдання обстеження, конспекти діагностичних занять і критерії виділення рівнів розвитку. Ви можете переглянути електронний варіант посібника - український; російський.
Ціна - 20.00 грн. + вартість доставки.
З питань звертайтесь до адміністратора сайта admin@krok.org.ua

Напрямки формування рухової сфери дітей з обмеженими можливостями. Збірка матеріалів з досвіду роботи фахівців відділення медичного супроводу Херсонського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів / [Нікішина Л.Т., Федоткіна Л.А., Мітенічева С.І., Польова М.В., Байбуза І.В., Холод А.С., Дубінченко О.В.]. – Херсон: Олді-плюс, 2009. - 84 с.
Описані методи фізичної реабілітації дітей з руховими вадами, наводяться окремі комплекси вправ, конспекти занять. Є кольорові ілюстрації.
Ціна - 18.00 грн. + вартість доставки.
З питань звертайтесь до адміністратора сайта admin@krok.org.ua

Шановні колеги!
Ми можемо розмістити на цій сторінці інформацію про видані Вами методичні розробки, посібники та ін. Розміщення інформації безкштовне, спосіб зворотного зв'язку (електронна пошта, телефон, поштова адреса) - на Ваш вибір. Звертайтесь  admin@krok.org.ua
  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro