КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Батькам > Аутизм
Мовлення  Слух  Зір  Інтелект  ДЦП  Аутизм  Порушення поведінки  

Батькам дітей з аутизмом

Аутизм www.autism.ru

На сайті представлені матеріали про діагностику та лікування аутизму, поради психолога, повнотекстові матеріали з проблем раннього дитячого аутизму.

Дитячий аутизм http://autist-ru.narod.ru
Сайт для батьків дітей з аутизмом. Містить інформацію про причини аутизму, методи лікування, навчання дітей з цим діагнозом. Є можливість публікації статей про аутизм всіма бажаючими.

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму "Дитина з майбутнім" www.cwf.com.ua

Школа-садок для дітей з проблемами в розвитку (м. Київ) www.childfuture.kiev.ua
Школа-садок має статус початкової (навчання до 4-го класу включно), в подальшому планується зробити її середньою. Призначена для дітей віком від 2-х років з раннім дитячим аутизмом, синдромом Дауна, аутистичними рисами особистості, труднощами соціальної адаптації, затримкою психічного і психомовленнєвого розвитку. З дітьми займаються молоді спеціалісти з вищою освітою і досвідом роботи, заняття як групові, так і індивідуальні, що важливо для досягнення максимального результату.  Плануються візити спеціалістів з Ізраїлю та США, проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів для педагогів і батьків. Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41/15. Контактний телефон: (050) 352-90-97.

"Ладо". Спеціалізований центр для дітей з порушеннями розвитку і неврологічними проблемами (м. Харків) http://lado.kh.ua.
Приймає дітей з аутизмом і розладами аутичного спектру, розумовою відсталістю, в т. ч. - синдромом Дауна, СДУГ, затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, генними і хромосомними порушеннями.

Громадська організація "Альтернатива" (м. Харків) http://autizm.com.ua
Мета діяльності – забезпечення комплексної допомоги людям з аутизмом в Україні. Організація надає соціальну та методичну допомогу родинам і педагогам.

"Сонячне коло": громадська асоціація підтримки осіб з аутизмом  http://sunnycircle.ho.ua

Аутизм - хвороба ХХІ століття http://autist.narod.ru

На сайті представлена інформація для батьків дітей, що страждають на аутизм: тексти законодавчих актів, статті з російської та зарубіжної преси, бібліотека аутизму, програми, методики, відомості про медикаментозне лікування, адреси закладів, де можуть надати реальну допомогу.

Логопед-дефектолог Ірина Шептун www.defektolog.org.ua
Проводить заняття для дітей з аутизмом, затримкою розвитку мовлення, синдромом Дауна в Києві. Основна спеціалізація - ранній дитячий аутизм.

Аутизм http://autism.com.ua
На сайті розміщено інформацію з питань діагностики і терапії аутизму, є невелика бібліотека, відомості про центри корекції та розвитку, навчальні заклади та інші організації, що надають допомогу аутичним дітям (в основному, Україна).

Аутизм: шлях до одужання www.autismwebsite.ru
Інформація про сучасні методики лікування та навчання дітей при аутизмі та інших неврологічних розладах. Статті, форум.

Аутизм в Україні www.autism.in.ua
Інформація про аутизм, діагностику, терапію, соціальну реабілітацію людей з аутизмом, про організації, що надають допомогу дітям з аутизмом в Україні.

Синдром Аспергера www.aspergers.ru
  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro