КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Батькам > Інтелект
Мовлення  Слух  Зір  Інтелект  ДЦП  Аутизм  Порушення поведінки  

Батькам дітей з інтелектуальними вадами

Перспективи розумово відсталих дітей http://gladkeeh.boom.ru/Interviews/Nikolaeva6.htm

Електронна версія інтерв'ю з проблеми дитячої розумової відсталості з професором О.І.Ніколаєвою: відповіді на запитання батьків дітей з діагнозом "розумова відсталість", огляд перспектив і ролі родини в їх розвитку.

Поради батькам дітей з розумовою відсталістю www.nevromed.ru/stat/chuu.htm

Переклад з іспанської уривків з книги Емілі Мевіно "Наш ребенок - человек с умственной отсталостью": загальні рекомендації і поради батькам розумово відсталих дітей.

Сонячні діти: сайт про синдром Дауна http://sunchildren.narod.ru
Інформація про синдром Дауна, про потенціал розвитку дітей з таким діагнозом, організацію допомоги їм; великий перелік посилань на корисні ресурси Інтернет.

Мыс Доброй Надежды. Синдром Дауна http://downsyndrome.narod.ru/index.html
Щоденник матері, яка виховує дитину з синдромом Дауна, можливість розповісти про свій досвід, статті. Гостьова книга, форум батьків (активно працює) http://downsyndrome.borda.ru. Перелік посилань з теми http://downsyndrome.narod.ru/links.html

Доброчинний фонд Даунсайд Ап www.downsideup.org
Сайт доброчинної організації, що надає допомогу дітям з синдромом Дауна та їх сім'ям (м. Москва). Є статті про синдром Дауна, про організацію ранньої допомоги дітям.

Іскра - сайт для людей з труднощами інтелектуального розвитку та їх друзів www.kipina.ru
Складається з двох частин: в одній люди з особливими потребами самі можуть читати, писати і спілкуватись; в іншій - матеріали для батьків, педагогів, психологів: бібліотека, новини, форум.

Школа-садок для дітей з проблемами в розвитку (м. Київ) www.childfuture.kiev.ua
Школа-садок має статус початкової (навчання до 4-го класу включно), в подальшому планується зробити її середньою. Призначена для дітей віком від 2-х років з раннім дитячим аутизмом, синдромом Дауна, аутистичними рисами особистості, труднощами соціальної адаптації, затримкою психічного і психомовленнєвого розвитку. З дітьми займаються молоді спеціалісти з вищою освітою і досвідом роботи, заняття як групові, так і індивідуальні, що важливо для досягнення максимального результату.  Плануються візити спеціалістів з Ізраїлю та США, проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів для педагогів і батьків. Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41/15. Контактний телефон: (050) 352-90-97.
 
"Ладо". Спеціалізований центр для дітей з порушеннями розвитку і неврологічними проблемами (м. Харків) http://lado.kh.ua.
Приймає дітей з аутизмом і розладами аутичного спектру, розумовою відсталістю, в т. ч. - синдромом Дауна, СДУГ, затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, генними і хромосомними порушеннями.
  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro