КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Сайти для педагогів > Аутизм
Логопедія  Сурдопедагогіка  Тифлопедагогіка  Олігофренопедагогіка  ДЦП  Аутизм  Інші вади  

Аутизм

Аутизм www.autism.ru
На сайті представлені матеріали про діагностику та лікування аутизму, поради психолога, повнотекстові матеріали з проблем раннього дитячого аутизму.

"Ладо". Спеціалізований центр для дітей з порушеннями розвитку і неврологічними проблемами (м. Харків) http://lado.kh.ua.
Приймає дітей з аутизмом і розладами аутичного спектру, розумовою відсталістю, в т. ч. - синдромом Дауна, СДУГ, затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, генними і хромосомними порушеннями.

Громадська організація "Альтернатива" (м. Харків) http://autizm.com.ua
Мета діяльності – забезпечення комплексної допомоги людям з аутизмом в Україні. Організація надає соціальну та методичну допомогу родинам і педагогам.

Аутизм - хвороба ХХІ століття http://autist.narod.ru
На сайті представлена інформація для батьків дітей, що страждають на аутизм: тексти законодавчих актів, статті з російської та зарубіжної преси, бібліотека аутизму, програми, методики, відомості про медикаментозне лікування, адреси закладів, де можуть надати реальну допомогу.

Методичні рекомендації з організації роботи центрів допомоги дітям з РДА. Лист Міністерства освіти РФ (24 травня 2002 р.)  www.businesspravo.ru/Docum/DocumShow_DocumID_77808.html

Аутизм http://autism.com.ua
На сайті розміщено інформацію з питань діагностики і терапії аутизму, є невелика бібліотека, відомості про центри корекції та розвитку, навчальні заклади та інші організації, що надають допомогу аутичним дітям (в основному, Україна).

Аутизм: шлях до одужання www.autismwebsite.ru
Інформація про сучасні методики лікування та навчання дітей при аутизмі та інших неврологічних розладах. Статті, форум.

Аутизм в Україні www.autism.in.ua
Інформація про аутизм, діагностику, терапію, соціальну реабілітацію людей з аутизмом, про організації, що надають допомогу дітям з аутизмом в Україні.

Синдром Аспергера www.aspergers.ru

  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro