КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Організації > Центри, клініки
Наукові установи, ВНЗ  Центри, клініки  Дитячі заклади, ПМПК  Фонди, благодійність  Об'єднання інвалідів  

Центри, клініки

Український медичний центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи МОЗ України childneuro.kiev.ua
Захворювання, які лікуються в Центрі: органічні пре- і перинатальні ураження нервової системи; ДЦП;  наслідки нейроінфекцій, постнатальних гострих порушень мозкового кровообігу, травматичних ушкоджень  головного, спинного мозку та периферичної нервової системи; залишкові явища після нейрохірургічних  операцій, які вимагають реабілітаційного лікування; епілепсія та епілептичні синдроми;  спадково-дегенеративні хвороби нервової системи; захворювання та вади нервової системи та опорно-рухового апарату, які підлягають нейроортопедичній корекції.

Міжнародна клініка реабілітації www.reha.lviv.ua/index.php?id=1&L=1
Сайт Міжнародної клініки відновного лікування (м. Трускавець) та Реабілітаційного центру „Еліта” (м.  Львів), які займаються лікуванням пацієнтів з ДЦП за системою інтенсивної нейрофізіологічної  реабілітації – методикою проф. В.І.Козявкіна.

Перелік реабілітаційних установ України на Інтернет-порталі Наукового товариства інвалідів «Інститут соціальної політики» centers.rehab.org.ua/ukrainian

Київський центр реабілітації слуху та мовлення СУВАГ www.suvag.info

Научно-практичний медичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України http://cardio.org.ua

Клініка травматології та ортопедії дитячого віку Інституту травматології та ортопедії АМН України http://children-orto.kiev.ua
Лікування переломів кісток та їх наслідків, дисплазії кульшового суглоба, ортопедичних проявів вроджених та набутих захворювань, усунення ортопедичного компоненту, що супроводжує дитячий церебральний параліч, збільшення зросту, в тому числі при ахондроплазії.

Одеський обласний благодійний фонд "Майбутнє". Дитячий реабілітаційний центр імені Бориса Литвака  www.rc.odessa.ua/reability.html
Сфери діяльності центру: медична, соціальна, психологічна реабілітація, інвалідний спорт, наукова  діяльність. Пацієнтами Центру є діти з руховими розладами внаслідок перинатального ураження, травм,  хвороб нервової системи. Надається консультативна допомога дітям 1-го року життя з перинатальною  патологією центральної нервової системи, дітям з головними болями, судомами, наслідками  черепно-мозкових травм та іншими неврологічними порушеннями.

Донецький обласний дитячий клінічний центр нейрореабілітації www.dneuro.org
Інформація про структуру центру, методи діагностики та лікування, правила прийому пацієнтів, про семінари і навчання спеціалістів на базі центру. Представлені розробки і публікації співробітників центру. Передбачена можливість отримання консультації.

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» www.dzherelocentre.org.ua
Інформація про навчально-реабілітаційний центр для дітей з ДЦП, розумовою неповносправністю та іншими порушеннями психомоторного розвитку (м. Львів): напрямки діяльності, контакти, новини та ін.

Міжнародний інститут дельфінотерапії www.dolphintherapy.ru
Інформація про інститут, який працює в Євпаторії з 2003 року: про метод дельфінотерапії, відповідні дослідження, семінари і тренінги, порядок запису на лікування, його вартість.

Євпаторійський центральний дитячий клінічний санаторій www.lekar.evpatoria.com
Сайт Євпаторійського дитячого клінічного санаторію Міністерства оборони України, в якому надають послуги з лікування, реабілітації, рекреації дітям віком від 3 до 14 років з природженими і набутими захворюваннями нервової системи, опорно-рухового апарату, алергічними захворюваннями.

Дитячий санаторій «Хаджибей» www.hadjibey.com.ua www.moz.gov.ua/ua/portal/res_khad.html
Сайт містить інформацію про роботу Центру санаторно-курортної реабілітації і соціальної адаптації дітей з органічною патологією нервової системи, опорно-рухового апарату і захворюваннями очей (м. Одеса).

Центр слухової реабілітації "Аврора" www.aurora.ua
ЦСР "Аврора" (м. Київ) пропонує найсучасніші моделі слухових апаратів фірми Oticon.

НПП "ВАБОС" (м. Київ) www.vabos.com.ua
Ефективне вирішення проблем реабілітації слабочуючих та інвалідів по слуху за допомогою сучасних слухо-мовленнєвих приладів і слухових апаратів.

Слуховий центр "Реотон" www.reoton.com.ua
Сайт слухового центру «Реотон», який надає комплексну допомогу у вирішенні проблем з порушеннями слуху (м. Київ). Пропонує цифрові слухові апарати фірми Widex.

Центр слухомовленнєвої реабілітації для дітей і дорослих medacustika.com.ua.
Слухопротезування, лікування органів слуху, реабілітація вад слуху у дітей

Росія

Центр лікувальної педагогіки (м. Москва) http://www.ccp.org.ru
Центр лікувальної педагогіки - недержавна суспільна організація, створена для надання допомоги дітям з порушеннями психічного та мовленнєвого розвитку, перш за все тим, хто не може отримати адекватної допомоги в існуючих державних закладах.

Санкт-Петербурзький Інститут раннього втручання www.eii.ru
Заклад підвищення кваліфікації, який готує міждисциплінарні команди для роботи в службах раннього  втручання. На сайті розміщена інформація про програми допомоги родині, освітні програми і проекти, а  також матеріали з прав дитини, словник термінів, матеріали конгресів і конференцій.

Центр для дітей з синдромом Дауна "Даунсайд Ап" (м. Москва) www.downsideup.org
Сайт містить як інформацію про діяльність Центру, так і загальні відомості про синдром Дауна, принципи і методи корекційної роботи з дітьми з синдромом Дауна, посилання на інші організації та сайти.

Спеціалізоване протезно-ортопедичне підприємство «ОРТО-МЕД» (м. Челябинськ) www.orto-med.ru

Медичний центр CORTEX (м. Москва) www.cortexmed.ru
В центрі використовуються новітні світові, вітчизняні й авторські способи і методи виявлення та лікування захворювань нервової системи людини, в тому числі головного і спинного мозку, слухового і зорового аналізаторів, периферичних нервів і опорно-рухового апарату. Розроблено нову медичну технологію лікування  дитячого церебрального паралічу.

Центр Леонгард www.leongard.org.ru
Інформація про Центр Леонгард з навчання та соціокультурної реабілітації глухих і слабочуючих дітей: принципи і зміст роботи, відгуки батьків і випускників, контактна інформація.

Російське іппотерапевтичне товариство www.hippotherapy.ru 
Сайт присвячено заняттям лікувальною верховою їздою і кінним спортом з інвалідами. Є інформація про  програми, методичні матеріали, публікації журналу Російського іппотерапевтичного товариства "Левада".

Центр дитячої нейропсихології (м. Москва) http://children-psy.ru
Інформація про роботу центра. Для спеціалістів пропонується стажування. Можливість отримати консультацію.

Медичний центр НЕВРО-МЕД (м. Москва) www.nevromed.ru
Центр надає неврологічну допомогу дітям і дорослим. На сайті є інформація для пацієнтів і лікарів, в тому числі, статті та книги; форум з можливістю задати питання спеціалістам центру.

Монтесорі-центр www.montessori-center.ru
Сайт Московського Центру Монтесорі, містить інформацію про М.Монтесорі, її метод, порад батькам, посилання на літературу і сайти для батьків.

Центр допомоги дітям (м.Ярославль) cpd.yaroslavl.ru
Сайт центру психолого-медико-соціального супроводу дітей з особливими потребами. Представлена інформація про роботу центра, статті, рекомендації психологів, педагогів, медиків.

"Кентаврик". Центр іппотерапії в Санкт-Петербурзі www.kentavrik.org.ru

  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro