КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Організації > Об'єднання інвалідів
Наукові установи, ВНЗ  Центри, клініки  Дитячі заклади, ПМПК  Фонди, благодійність  Об'єднання інвалідів  

Об'єднання інвалідів, сайти для людей з особливими потребами

Загальні

Інформаційне агентство - портал інвалідів http://invak.info
Інформація про події і заходи інвалідного руху, організації, конкурси, гранти, про способи реабілітації; нормативні документи, бібліотека, спеціальні комп'ютерні програми. Є можливість пошуку роботи, служба знайомств, форум.

Національна асамблея інвалідів України http://naiu.org.ua
Офіційний сайт Всеукраїнського громадського соціально-політичного об'єднання “Національна Асамблея інвалідів України” - всеукраїнського добровільного неприбуткового об'єднання всеукраїнських та обласних, Автономної Республіки Крим, мм. Києва та Севастополя громадських організацій, що об'єднують інвалідів. Метою діяльності НАІУ є об'єднання громадських організацій, членами яких є інваліди, узгодження дій та консолідація їх зусиль, спрямованих на поліпшення становища інвалідів в Україні, сприяння захисту конституційних прав інвалідів, підвищенню їх ролі і соціального статусу у суспільстві та захист спільних інтересів своїх членів.

Інтернет-портал Наукового товариства інвалідів «Інститут соціальної політики»  http://isp.rehab.org.ua/ukrainian
Інформація про діяльність товариства, про реабілітаційні центри України, про діяльність Ради з питань освіти інвалідів; також - новини, довідкова інформація, електронна бібліотека, законодавство та багато іншого. Передбачена можливість надання консультацій.

Всеукраїнська громадська організація "Коаліція захисту прав інвалідів та осіб з інтелектуальною недостатністю" ru-ru.facebook.com/vgocoalition www.inteldisability-coalition.kiev.ua

Портал для людей з обмеженими фізичними можливостями www.inva-support.cn
Спілкування, знайомства, консультації психологів, сексолога, юриста.

LudiX.ru. Соціальна мережа для людей з обмеженими фізичними  можливостями (інвалідів) та їх друзів www.lydix.ru

Повір у себе! http://believe.net.ua
Сайт, присвячений життю і проблемам інвалідів: творчість, історії, закон, знайомства, медицина, бібліотека, форум. Перелік посилань на сайты для людей с обмеженими можливостями http://believe.net.ua/links.html

Сайт для інвалідів - Disability.ru www.disability.ru
Новини, статті, корисні посилання, пошук роботи, знайомства, форум.

Портал для людей з обмеженими можливостями здоров'я www.dislife.ru
Новини, законодавство, працевлаштування, спілкування.

Благодійний фонд розвитку комп'ютерних технологій серед інвалідів http://aik.ua
Сайт створено створений інвалідами І-ІІ груп тяжких форм захворювань. Проекти фонду: акція "Світ без  кордонів", "Комп'ютер - спосіб життя", центр дистанційного навчання для інвалідів, комп'ютерна  бібліотека, інформаційний центр для інвалідів, Інтернет без кордонів.

Комп'ютерний клуб "Контакт" для дітей-інвалідів і молоді www.kontaktklub.narod.ru

Інвалід, Інвалідність, Реабілітація. Каталог сайтів зі зручним пошуком http://www.inva.info/invadb/index.php

нагору

Для людей з вадами слуху

Українське товариство глухих utog.org
Офіційний сайт УТОГ. Містить інформацію про його історію, діяльність на сучасному етапі. В окремих розділах висвітлені виробнича, культурна, спортивна діяльність товариства, законодавство.

Київська міська федерація з фізичної культури і спорту глухих www.deafsport.kiev.ua

Проект "DeafNet" www.deafnet.ru
Мета проекту - використання можливостей і ресурсів Інтернет для подолання інформаційно-комунікативних бар'єрів, створених вадами слху і мовлення, а також іншими хворобами. Сайт містить новини, репортажі, в тому числі випуски газети "Мир глухих", корисну інформацію; надає можливість розміщувати об'яви, спілкуватись в чаті та на форумі, користуватись службою знайомств.

NewDeaf http://newdeaf.net
Сайт для людей з проблемами слуху. Новини, торент-трекер, форум, галерея.

Глухих.нет http://gluxix.net
Інформаційно-розважальний медіа-портал для людей з проблемами слуху.

Отоскоп www.otoskop.ru
Електронний журнал, присвячений проблемам людей з вадами слуху. На сайті можна знайти інформацію про системи навчання та методи дослідження, опис і характеристику слухових апаратів та інших приладів, матеріали з сурдопедагогіки та логопедії, історичні матеріали, юридичну консультацію.

Країна глухих www.deafworld.ru
Мета проекту - інформаційна та юридична підтримка людей з вадами слуху, формування в них активної громадянської позиції, надання можливостей для спілкування, знайомства, обміну досвідом, допомога в отриманні освіти, реабілітації та ін. Розміщено корисну інформацію з медичних, соціальних, юридичних та інших питань.

нагору

Для людей з вадами зору

Українське товариство сліпих (УТОС) (офіційний сайт) cputos.org.ua

Неофіційний сайт Українського товариства сліпих utos-doc.narod.ru

Навчально-інформаційний комп'ютерний центр Українського товариства сліпих (НІКЦ УТОС) www.blind.org.ua
Інформація про Українське Товариство Сліпих www.blind.org.ua/pro_utos.htm

Всеросійське товариство сліпих www.vos.org.ru
Офіційний сайт Всеросійського товариства сліпих. Містить інформацію про діяльність товариства, його підприємств, культурні та спортивні події.

Інтеграція: клуб незрячих користувачів комп'ютерної техніки www.integr.org/index.html
На сайті розміщені Статут клубу (клуб організований в Російській Федерації, але можливе створення його відділень в інших країнах). Також: публікації, матеріали семінарів і конференцій, інформація про комп'ютерні технології для слабозорих, дистанційне навчання; перелік посилань: російські та зарубіжні організації допомоги та підтримки, дозвілля, спілкування для сліпих і слабозорих.

Комп'ютерні технології для незрячих і слабозорих www.tiflocomp.ru
Представлені публікації про сучасні програмні та апаратні засоби, які дозволяють незрячим і слабозорим користувачам через мовний або тактильний інтерфейс отримати доступ до більшості популярних програм персонального комп'ютера і застосовувати їх у повсякденній діяльності.

Персональний сайт Олексія Любімова - тифлопедагога, психолога, інструктора з орієнтування та мобільності http://lyubimov.su
Інформація про засоби реабілітації людей з вадами зору, про культурне і наукове життя, діяльність і творчість інвалідів по зору.

Російська державна бібліотека для сліпих www.rgbs.ru
На сайті представлено інформацію про електронні каталоги та інформаційні ресурси; про видавничу та науково-методичну діяльність бібліотеки, про діяльність дитячого та молодіжного центрів; про корисні ресурси Інтернет.

нагору

Для людей з вадами опорно-рухового апарату

Рівненське міське товариство інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату http://rtispora.h12.ru
Мета діяльності товариства - організаційна, освітня, соціальна, матеріальна, правова та творча підтримка людей з особливими потребами, сприяння соціально-психологічній, трудовій та фізичній реабілітації інвалідів.

"Спешите делать добро!" http://miloserdie.tellur.ru
Сайт про людей з ДЦП, їх проблеми та потреби, можливості та досягнення. На сайті можна знайти статті  з проблем ДЦП, інформацію про конкурси та проекти, форум для обговорення проблем інвалідів.

Інформація з реабілітації інвалідів-спинальників aupam.ru aupam.narod.ru
На сайті розміщено інформацію про медичну, професійну та соціальну реабілітацію, реабілітацію дітей-інвалідів, використання технічних засобів, про освіту і працевлаштування інвалідів та багато іншого. Є бібліотека.

нагору

 Для людей з вадами мовлення

Незалежний сайт про заїкування stuttering.su
Основна мета проекту - забезпечення тих, хто заїкується, їх близьких, фахівців найбільш повною та достовірною інформацією про заїкування та методи його лікування. Форум і чат для тих, хто заїкується.

Сайт для людей, що долають заїкуватість www.zaikanie.com
Розміщені матеріали про заїкуватість, методики її подолання, працює форум.

"Книга победивших заикание" www.dictor.ru
Інформація про методи лікування заїкування, форум, блог.

Логопедичний сайт для дорослих і дітей www.logos.pp.ru
Сайт логопедичного кабінету Ю.М.Белік-Харашкевич (м. Москва). Містить рекомендації для осіб з вадами мовлення, словник спецальних термінів, бібліографію. Є можливість отримати консультацію логопеда.

Інформаційно-освітній портал про дислексію і для дислексиків www.dyslexia.ru
Сайт Центру корекції письма Тетяни Гогуадзе (м. Москва).

нагору

Для людей з вадами інтелекту

Іскра - сайт для людей з труднощами інтелектуального розвитку та їх друзів www.kipina.ru
Складається з двох частин: в одній люди з особливими потребами самі можуть читати, писати і спілкуватись; в іншій - матеріали для батьків, педагогів, психологів: бібліотека, новини, форум.

нагору

  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro